PRES-BOIS... zrodzone z fascynacji

Pres Bois działa na polskim rynku od 2015 roku. Siedziba główna firmy mieści się w Zembrzycach, miejscowości położonej w sercu Beskidów, 60km na południe od Krakowa. Początki Pres-Bois i idei jej przyświecającej sięgają Francji, gdzie narodził się pomysł stworzenia firmy meblowej, której filozofia bierze swój początek w naturze. Nadmiar kreatywności przyczynił się do stworzenia linii produktów dekoracyjnych w oparciu o naturalny mech, który stał się obecnie nieodłącznym elementem wizerunku firmy. Bogata gama produktów z mchu to m.in. obrazy z mchu oraz panele do tworzenia zielonych ścian, a także okolicznościowe dekoracje i mech sprzedawany luzem w kępkach dla florystów i firm produkujących panele z mchem.

Pres-Bois jest jedynym w Polsce producentem mchu stabilizowanego. Cały proces barwienia i stabilizowania przeprowadzamy w naszym zakładzie pilnując, aby uzyskany produkt był jakości premium. Bazujemy na naturalnych składnikach i nie oszczędzamy na roztworze stabilizującym. Na rynku wyróżniamy się najwyższą jakością oferowanego mchu i korzystną ceną.

Hurtownia-mech.pl to sklep internetowy poświęcony produktom z mchu we wszystkich jego odsłonach. Znajdziecie tu Państwo wiele inspirujących realizacji z tym materiałem i przy użyciu naszych produktów.